Contact

Gebruikt Materieel, Aanbouw-, Onderdelen & Service

Neem contact op met PRIMA voor al uw Materieel Wensen, in Nederlands, English, Deutsch, Français of Español.

Email: info@primaequipment.eu

Kantoor: 0523 712 434

PRIMA Equipment
Noorwegenweg 6
7772TB HARDENBERG

KvK: NL67552900
BTW: NL857073515B01

Verkoop Gebruikt Materieel

Neem contact op met Jethran voor Verkoop Gebruikt Materieel, in Nederlands, English, Deutsch, Français of Español.

Email: jethran@primaused.com

Mobiel: 06 1373  0123

Kantoor: 0523 712 434

Verkoop Aanbouw- en Onderdelen

Neem contact op met Herman voor Verkoop Aanbouw- en Onderdelen, in Nederlands, English of Deutsch.

Email: herman@primaused.com

Mobiel: 06 3071 2256

Kantoor: 0523 712 434

Werkplaats

Neem contact op met Joost voor informatie over werkplaatsdiensten als onderhoud, reparatie, laswerk, spuiten etc., in Nederlands, English of Deutsch.

Email: joost@primaequipment.eu

Mobiel: 06 2290 3816

Kantoor: 0523 712 434

088 4200300 / info@nextrental.nl

Neem contact op met NEXT RENTAL voor het huren van materieel:

NEXT RENTAL HARDENBERG
Noorwegenweg 6
7772 TB Hardenberg
T 088 4 200 300
E-mail: info@nextrental.nl

NEXT RENTAL CRUQUIUS
Bennebroekerdijk 218
2142 LD Cruquius
T 088 4 200 300
E-mail: info@nextrental.nl

Chiel Brandenburg
Mobiel: +31 (0)6 2001 6713
E-mail: chiel@nextrental.nl

Linda de Groot
Mobiel: +31 (0)6 1028 2531
E-mail: linda@nextrental.nl

Verkoop & Inkoop

Neem contact op met Roy voor In- en Verkoop Gebruikt Materieel, in Nederlands, English of German.

Email: roy@primaused.com

Mobiel: 06 5354 2038

Kantoor: 0523 712 434