Contact

PRIMA Equipment
Bezoek- (werkplaats, voorraad, kantoor) en  postadres

Service Oost I B.V. – PRIMA Equipment
Noorwegenweg 6
7772 TB  HARDENBERG

Kantoor:   0523 712 434
Email:   info@primaequipment.eu

Meer details: https://primaequipment.eu/legal-and-payment-details/


Joost Bosscher – General Manager
Email: joost@primaequipment.eu
Mobiel: 06 2290 3816
Kantoor: 0523 712 437


Marco van der Spek
 – Controller
Email: marco@primaequipment.eu
Facturen: administratie@primaequipment.eu
Mobiel: 06 1135 0003
Kantoor: 0523 712 436
Werkplaats   0523 712 433,  werkplaats@primaequipment.eu
Onderdelen   0523 712 435
www.primaservice.nl




Daniël van der Werf – Werkplaatsondersteuning en onderdelenverkoop
Email: daniel@primaequipment.eu
Mobiel: 06 2392 4692
Kantoor: 0523 712 433



Hanno Dozeman – Servicemanager/planning
Email: hanno@primaequipment.eu
Mobiel: 06 5870 3226
Kantoor: 0523 712 432


Kristi-Jan Marissen – Spuiterij
Email: kristi-jan@primaequipment.eu
Mobiel: 06 3071 3235

Verkoop Service & Onderdelen
Ronald Runherd –  Verkoop aanbouwdelen  & ITR Rijwerk revisies en onderdelen
Email: ronald@primaequipment.eu
Mobiel/WhatsApp: 06 1116 9964

ITR rijwerken & onderdelen, aanbouwdelen, service
www.ITRspecialist.nl
Verhuur  0523 712 434,  info@primaverhuur.nl
www.primaverhuur.nl
Gebruikte Machines   05232 0 8888,  sales@primaused.com
www.primaused.nl

Jethran Roeten

Jethran Roeten – Verkoop gebruikte machines
Email: jethran@primaused.com
Mobiel: 06 1373 0123
Kantoor/ WhatsApp: 05232 0 8888

Roy Haverkotte

Roy Haverkotte – In- en verkoop gebruikte machines
Email: roy@primaused.com 
Mobiel/ WhatsApp: 06 5354 2038
Kantoor: 05232 0 8888