Contact

Bezoek- (werkplaats, voorraad, kantoor) en  postadres


Service Oost I B.V. PRIMA Equipment
Noorwegenweg 6
7772 TB  HARDENBERG

Kantoor   0523 712 434
Email   info@primaequipment.eu

Meer details: https://primaequipment.eu/legal-and-payment-details/


Werkplaats   0523 712 433 ,  werkplaats@primaequipment.eu    Onderdelen   0523 712 435


Joost Bosscher – Operational Manager, werkplaats
Email: joost@primaequipment.eu
GSM: 06 2290 3816
Kantoor: 0523 712 437

Hanno Dozeman – Onderdelen, werkplaats
Email: hanno.dozeman@primaequipment.eu
GSM: 06 5870 3226
Kantoor: 0523 712 432

Kristi-Jan Marissen – Spuiterij
Email: kristi-jan.marissen@primaequipment.eu
GSM: 06 3071 3235

 

Verkoop Service & OnderdelenRonald Runherd – Verkoop ITR rijwerken & onderdelen, aanbouwdelen, service
Email: ronald@primaequipment.eu
GSM: 06 1116 9964

 


Gebruikte Machines   05232 0 8888 ,  info@primaused.com


Jethran RoetenJethran Roeten – Verkoop gebruikte machines
Email: jethran@primaused.com
GSM: 06 1373 0123
Kantoor/ WhatsApp: 05232 0 8888

Roy HaverkotteRoy Haverkotte – In- en verkoop gebruikte machines
Email: roy@primaused.com 
GSM/ WhatsApp: 06 5354 2038
Kantoor: 05232 0 8888


Administratie


Marco van der Spek – Controller
Email: marco@primaequipment.eu
Facturen: administratie@primaequipment.eu
GSM: 06 1135 0003
Kantoor: 0523 712 436