Contact

Bezoek- (werkplaats, voorraad, kantoor) en  postadres
Service Oost I B.V. – PRIMA Equipment
Noorwegenweg 6
7772 TB  HARDENBERG
Kantoor:   0523 712 434
Email:   info@PRIMAequipment.eu
Meer details: https://PRIMAequipment.eu/legal-and-payment-details/


Marco van der Spek
 – Controller
Email: marco@PRIMAequipment.eu
Facturen: administratie@PRIMAequipment.eu
Mobiel: 06 1135 0003
Kantoor: 0523 712 436
Werkplaats   0523 712 433,  werkplaats@PRIMAequipment.eu
Onderdelen   0523 712 435
www.PRIMAservice.nl


Joost Bosscher – Operational Manager, werkplaats
Email: joost@PRIMAequipment.eu
Mobiel: 06 2290 3816
Kantoor: 0523 712 437


Hanno Dozeman – Onderdelen, werkplaats
Email: hanno.dozeman@PRIMAequipment.eu

Mobiel: 06 5870 3226
Kantoor: 0523 712 432


Kristi-Jan Marissen – Spuiterij
Email: kristi-jan.marissen@PRIMAequipment.eu
Mobiel: 06 3071 3235
Verhuur 05232 0 8888,  info@PRIMAverhuur.nl
www.PRIMAverhuur.nl
Gebruikte Machines   05232 0 8888,  sales@PRIMAused.com
www.PRIMAused.nl

Jethran Roeten

Jethran Roeten – Verkoop gebruikte machines
Email: jethran@PRIMAused.com
Mobiel: 06 1373 0123
Kantoor/ WhatsApp: 05232 0 8888

Roy Haverkotte

Roy Haverkotte – In- en verkoop gebruikte machines
Email: roy@PRIMAused.com 
Mobiel/ WhatsApp: 06 5354 2038
Kantoor: 05232 0 8888
ITR rijwerken & onderdelen, aanbouwdelen, service
www.ITRspecialist.nl

Verkoop Service & Onderdelen
Ronald Runherd –  Verkoop aanbouwdelen  & ITR Rijwerk revisies en onderdelen
Email: ronald@PRIMAequipment.eu
Mobiel/WhatsApp: 06 1116 9964