Contact

PRIMA Equipment

Bezoek- (werkplaats, voorraad, kantoor) en  postadres

Service Oost I B.V. – PRIMA Equipment
Noorwegenweg 6
7772 TB  HARDENBERG

Kantoor:   0523 712 434
Email:   info@primaequipment.eu

Meer details: https://primaequipment.eu/legal-and-payment-details/

marco-van-der-spek

Marco van der Spek – Controller
Email: marco@primaequipment.eu
Facturen: administratie@primaequipment.eu
GSM: 06 1135 0003
Kantoor: 0523 712 436

Joost Bosscher

Joost Bosscher – Operational Manager, werkplaats
Email: joost@primaequipment.eu
Mobiel: 06 2290 3816
Kantoor: 0523 712 437

hanno

Hanno Dozeman – Onderdelen, werkplaats
Email: hanno.dozeman@primaequipment.eu
Mobiel: 06 5870 3226
Kantoor: 0523 712 432

kristi-jan-marissen

Kristi-Jan Marissen – Spuiterij
Email: kristi-jan.marissen@primaequipment.eu
Mobiel: 06 3071 3235

Jethran Roeten

Jethran Roeten – Verkoop gebruikte machines
Email: jethran@primaused.com
Mobiel: 06 1373 0123
Kantoor/ WhatsApp: 05232 0 8888

Roy Haverkotte

Roy Haverkotte – In- en verkoop gebruikte machines
Email: roy@primaused.com 
Mobiel/ WhatsApp: 06 5354 2038
Kantoor: 05232 0 8888

ITR rijwerken & onderdelen, aanbouwdelen, service

www.ITRspecialist.nl

Verkoop Service & Onderdelen

Ronald Runherd –  Verkoop aanbouwdelen  & ITR Rijwerk revisies en onderdelen
Email: ronald@primaequipment.eu
Mobiel: 06 1116 9964